Біллінгова система WHMCS під ключ


Біллінг - серце вашого Хостингу - доручіть його наладку і підтримку професіоналів

Підпорядковуємо WHMCS вимогам клієнта

Професійне встановлення

Встановимо скрипт біллінгової системи WHMCS та активуємо ліцензію

Налаштування біллінгу

Налаштуємо наявні та напишемо індивідуальні WHMCS модулі по Вашому запиту

Підтримка та оновлення версій

Виконаємо оновлення Біллінгу до нових версій, зберігши стабільну роботу системи

Інтегруємо WHMCS з панелями управління

Інтегруємо WHMCS з панелями управління

Інтегруємо біллінг з реєстраторами доменних зон

Є запитання чи завдання?

Напишіть нам!

 • Описуйте максимально детально Ваше завдання
 • Ми оцінюємо об'єм роботи, строки і уточняємо деталі
 • Приступаємо до реалізації Вашого проекту
 • Ціна від 10 $, працюємо без передоплати, розрахунок по факту виконання замовлення

Досвід виконання робіт по WHMCS більше 10 років

Біллінгова система для Хостингу - основа роботи. Налаштуванням і оновленням білінгової системи хостингу повинні займатися виключно професіонали. Якщо Ви використовуєте популярну WHMCS, то фахівці компанії Secom встановлять, налаштують, а головне забезпечать підтримку і своєчасне оновлення для WHMCS. Дана система - універсальне рішення для багатьох хостинг-компаній, а від її кваліфікованої настройки залежить успіх і розвиток Вашого бізнесу.

Ми маємо величезний досвід роботи з WHMCS, оскільки співпрацюємо з великою кількістю хостинг-компаній. За запитом встановимо WHMCS і активуємо ліцензію на систему, також виконаємо верстку шаблону білінгу під Ваші потреби, забезпечимо інтеграцію системи з популярними панелями керування, зробимо настройку всіх необхідних модулів для платіжних систем, забезпечимо якісну інтеграцію білінгу з реєстраторами доменів.

Оновлення WHMCS - важлива і відповідальна задача, від якої залежить стабільність Вашого хостинг-проекту. Тому апгрейд системи можна довірити тільки фахівцям в даній області. Напишіть нам і ми якісно виконаємо оновлення системи до нової версії без втрат в стабільності роботи білінгу.

WHMCS - це маса можливостей для ведення автоматизованого обліку акаунтів клієнтів, для зручного надання реселлерських і хостинг акаунтів користувачам. Унікальність білінгу полягає ще і в тому, що він регулярно оновлюється і доопрацьовується. Ми напишемо індивідуальні WHMCS модулі по Вашому запиту для того, щоб Ви змогли ще більш зручно і раціонально управляти своїм бізнесом в сфері хостингу. Послуги з налаштування та оновлення WHMCS можна замовити як в комплексі, так і окремо. Ми інтегруємо все, що необхідно для роботи, в білінг-систему, саме це зробить її дійсно унікальним продуктом для Вашої компанії.

 • Скільки коштує послуга адміністрування?
  1. При погодинній оплаті, вартість дорівнює 20 USD/ год.
  2. При виконанні разових робіт, оплата погодинна, або фіксована в залежності від конкретної задачі
  3. При постійній підтримці серверу - від 15 USD/год.
 • Як замовити послугу адміністрування?
  Просто перейдіть на сайт і заповніть форму зворотнього звязку. Ми оперативно проаналізуємо задачу і запропонуємо краще вирішення як по часу, так і у відповідності до вашої задачі
 • Який час відповіді на запит?
  Середній час реакції на запит - 15 хвилин. Даний час може відрізнятись в залежності від обраного тарифу та навантаження. Час реакції при постійній підтримці обов'язково обговорюється перед початком робіт.