Комплексні серверні рішення від Шаманів адміністрування


Невеликий VPS сервер, чи складна серверна інфраструктура? Нам до снаги завдання будь-якого рівня!

Support icon Що ми можемо?

3 слони на яких у нас все міцно тримається
і не падає з 2008 року

Адміни наше все

Ми повністю віддаємось навчанню і підвищенню кваліфікації наших спеціалістів. Бубен ми використовуємо тільки в логотипі, а в житті ми чітко вирішуємо поставленні Вами завдання, силами штату адмінів. Танці з бубном ми залишили фрілансерам=)

Підтримка 24/7

Купуючи будь-який пакет послуг, Ви отримуєте цілодобову підтримку наших спеціалістів. Для нас не існує вихідних і свят, ми знаємо що потрібні Вам цілодобово, оскільки ваші проекти повинні працювати завжди.

Гнучкі умови

Ми працюємо, аби вирішувати Ваші проблеми, просто поставте завдання і ми запропонуємо Вам декілька індивідуальних варіантів. Вам залишиться тільки вибрати оптимальний і домовитись за ціну. Так ми знайшли наших постійних клієнтів, приєднуйтесь і Ви.

Основні напрямки нашої роботи

Підтримка хостинг компаній

Підтримка серверів і Аутсорсинг

Разові роботи адміністрування

Постійні клієнти

для яких адміни SeCom вирішили більш ніж 300 тисяч тікетів за 10 років

Відгуки про роботу нашої команди

Є запитання чи завдання?

Напишіть нам!

 • Описуйте максимально детально Ваше завдання
 • Ми оцінюємо об'єм роботи, строки і уточняємо деталі
 • Приступаємо до реалізації Вашого проекту
 • Ціна від 10 $, працюємо без передоплати, розрахунок по факту виконання замовлення

Довірте підтримку сервера професіоналам

Адміністрування, налаштування і технічна підтримка серверів - основний профіль роботи нашої компанії і те, що ми вміємо робити якнайкраще. Команда професіоналів Secom працює з 2008 року і забезпечує високий рівень послуг в сфері віддаленого системного адміністрування. Також ми надаємо допомогу в підборі кращої конфігурації виділеного або віртуального сервера в надійних ДЦ для ваших проектів, виконуємо разові задачі по запиту. Server solutions від компанії Secom - це якісні послуги адміністрування ваших серверів і віддалена технічна підтримка. Ми вирішуємо завдання будь-якого рівня і працюємо як з невеликими VPS, так і зі складними інфраструктурами серверів.

Багаторічний досвід дозволяє нам стверджувати, що адміністрування будь-якої ОС не стане для нас проблемою. Ми прекрасно працюємо з centos / redhat / debian / ubuntu / freebsd / та іншими. Відмінне знання більшості популярних панелей керування (ISPManager, cPanel, Plesk, DirectAdmin та ін) дозволяють надавати якісну підтримку серверів, на яких вони встановлені. По запиту налаштовуємо систему резервного копіювання, встановлюємо платні і безкоштовні SSL сертифікати, переносимо сайти з хостингу на хостинг, оптимізуємо сервер для KVS, виконуємо настройку WHMCS системи і багато іншого. Адміністрування від Secom - це оптимальні рішення підтримки і налаштування серверів для стабільної роботи вашого інтернет бізнесу.

При замовленні послуг адміністрування, Ваші сервера додаються в нашу систему моніторингу, більше не варто переживати про працездатність сервера, тепер це турбота професіоналів компанії Secom. Для хостинг-компаній ми пропонуємо комплексну повноцінну аутсорс-підтримку: ми працюємо з тікетами клієнтів, цілодобово вирішуємо всі технічні питання швидко і якісно. Підтримка хостинг-провайдерів здійснюється нашими технічними фахівцями від імені вашої компанії. Для замовлення послуг або отримання додаткової інформації Ви можете зв'язатися з нами за допомогою тікет-системи, чату, skype, а також по телефону. Наші технічні фахівці працюють цілодобово і без вихідних.

Технології, що підтримуються

 • Скільки коштує послуга адміністрування?
  1. При погодинній оплаті, вартість дорівнює 20 USD/ год.
  2. При виконанні разових робіт, оплата погодинна, або фіксована в залежності від конкретної задачі
  3. При постійній підтримці серверу - від 15 USD/год.
 • Як замовити послугу адміністрування?
  Просто перейдіть на сайт і заповніть форму зворотнього звязку. Ми оперативно проаналізуємо задачу і запропонуємо краще вирішення як по часу, так і у відповідності до вашої задачі
 • Який час відповіді на запит?
  Середній час реакції на запит - 15 хвилин. Даний час може відрізнятись в залежності від обраного тарифу та навантаження. Час реакції при постійній підтримці обов'язково обговорюється перед початком робіт.