Адміністрування Amazon Web Services (AWS)


 • Міграція у хмару
 • Інтеграція та побудова гібридної хмари
 • Підтримка та адміністрування 24/7
Support icon Що ми можемо?

Послуги з управління хмарними сервісами AW

Міграція у хмару в системі AWS

Розробимо стратегію переходу з локальної, серверної або гібридної системи до хмар AWS. Проведемо роботи з міграції проекту, підготовку проекту для подальшого масштабування. Найважливішою частиною цих робіт буде підбір необхідних сервісів від Amazon, частина з них стане просто незамінною, а від деяких, можливо, буде відмовитися за потребою.

Гібридні системи хмара + сервер

Допоможемо з реалізацією популярних сьогодні гібридних рішень, де локальний сервер працює у зв'язці з хмарними нодами та віртуальними приватними хмарами (VPC) від AWS. Технологія AWS ELB дозволить в автоматичному режимі розподіляти трафік між контейнерами, інстансами та іншими ланками інфраструктури.

Масштабованість інфраструктури

Проведемо налаштування системи моніторингу та автоматичного мастабування проекту на основі AWS Auto Scaling, що дозволить забезпечити стабільну роботу вашого сервісу незалежно від навантаження на обчислювальні потужності. Передові технології Elastic IP-адреси та Amazon Load Balancer дозволять легко масштабувати ваш проект по горизонталі, без втрати продуктивності.

Робота з файлами та базами даних

Працюємо з двома ключовими системами AWS – розподілена реляційна база даних, дозволить використовувати у додатках Amazon RDS, а система S3 дозволить зберігати будь-які розміри даних. Візьмемо на себе налаштування та керування системою резервного копіювання або керування вашим сховищем даних.

Безпека та моніторинг

Реалізація безпеки AWS Security Group, захист програм як на рівні мережі, так і на рівні автентифікації. Налаштування системи моніторингу та спостереження Amazon CloudWatch. Весь перелік робіт покликаний забезпечити максимальний рівень захисту вашої інфраструктури та програми.

Міграція проекту з Хмари AWS

Може виникнути ситуація, коли проекту вигідніше розвивати інфраструктуру поза хмарами, у такому разі ми допоможемо розробити дорожню карту міграції, складемо план переходу та реалізуємо все в обумовлений час. Не турбуйтеся, ми також адмініструємо класичні сервери і можемо забезпечити підтримку 24/7.

Більш детально розглянемо ваш запит після звернення - Ми онайлн 24/7!

Є запитання чи завдання?

Напишіть нам!

 • Описуйте максимально детально Ваше завдання
 • Ми оцінюємо об'єм роботи, строки і уточняємо деталі
 • Приступаємо до реалізації Вашого проекту
 • Ціна від 10 $, працюємо без передоплати, розрахунок по факту виконання замовлення

З якими технологіями ми працюємо?

Основні сервіси AWS

 • Amazon Virtual Private Cloud (VPC)
 • Amazon Elastic Compute Cloud (EC2)
 • Amazon Relational Database Service (RDS)
 • Amazon Elastic Block Store (Amazon EBS)
 • Amazon Workspace
 • Amazon Security Group

Масштабованість та автоматизація

 • AWS Auto Scaling management
 • Elastic Load Balancing (ELB)
 • AWS Elastic IP
 • AWS Elasticache
 • AWS Cloud Search management
 • AWS Cloud Watch management

Потрібна підтримка інших сервісів AWS? Просто напишіть нам!

Ціна розраховується виходячи з погодинної оплати. Вартість роботи 1 години спеціаліста – 20 USD. Вартість пакетів регулярної підтримки обговорюються індивідуально, виходячи з бюджету та складності проекту.

Підтримка сервісів AWS спеціалістами SeCom

Хмарна інфраструктура Amazon використовується у всьому світі для вирішення різноманітних завдань бізнесу. AWS має унікальну масштабованість і широкий спектр послуг. Технічні фахівці команди SeCom допоможуть розібратися та налагодити усі необхідні процеси. AWS має понад 200 сервісів і мільйони клієнтів, у тому числі корпорації і навіть органи уряду, які використовують систему для більш продуктивної роботи. Передова хмарна платформа має попит у клієнтів з усього світу, це дуже корисний і зручний інструмент для налагодження ефективного функціонування бізнесу. Основні можливості, які надає AWS – це обчислювальні інструменти, сховища даних, бази даних, системи аналітики та інтернет речей, інфраструктура як послуга, сервіс машинного навчання та інші хмарні послуги. Якщо ви плануєте розпочати роботу з AWS, або вже працюєте з хмарним сервісом, послуги адміністраторів SeCom дозволять налагодити процес і підвищити якість роботи з сервісом. SeCom адміністратори виконають міграцію проекту в хмарну систему AWS, налаштують гібридну систему хмара плюс сервер, а також систему моніторингу та масштабування без втрати якості роботи, налаштують сховище даних та резервне копіювання, реалізують систему безпеки або перенесуть ваш проект на іншу інфраструктуру в разі потреби. Опишіть ваше завдання якомога детальніше і ми обов'язково допоможемо його реалізувати в найкоротші терміни та за приємною ціною.

Понад 10 років команда SeCom працює у сфері адміністрування серверів і за цей час ми накопичили безцінний досвід та величезну кількість позитивних відгуків. Але крім налаштування та оптимізації роботи класичних серверів, ми також професійно працюємо з хмарною інфраструктурою Amazon. Вирішуємо індивідуальні завдання підприємців і впроваджуємо системи для корпорацій. Незалежно від того, що потрібно зробити, оптимізувати поточну роботу з AWS, налаштувати нову інфраструктуру або навіть переїхати з хмарного сервісу, наші фахівці зможуть виконати все. Ми впровадимо всі ваші ідеї та налаштуємо максимально безпечний та продуктивний процес роботи на базі AWS системи. AWS – це сучасна та надійна хмарна інфраструктура, з якою працюють фахівці з усього світу. Міграція проекту в хмару, налаштування системи масштабування або реалізація будь-якого необхідного гібридного рішення по запиту - усі роботи виконуються досвідченими адміністраторами компанії SeCom після ретельного аналізу системи з урахуванням вимог вашого проекту. Вже багато років ми працюємо з популярними продуктами AWS, тому можете бути впевнені в якісному результаті та продуктивній роботі системи після налаштування. Також ми забезпечуємо професійну технічну підтримку 24/7, наші фахівці завжди на зв'язку, без перерв та вихідних. У будь-який час ви зможете зв'язатися з нашими адміністраторами та отримати консультацію чи допомогу в налаштуванні системи.

 • Скільки коштує послуга адміністрування?
  1. При погодинній оплаті, вартість дорівнює 20 USD/ год.
  2. При виконанні разових робіт, оплата погодинна, або фіксована в залежності від конкретної задачі
  3. При постійній підтримці серверу - від 15 USD/год.
 • Як замовити послугу адміністрування?
  Просто перейдіть на сайт і заповніть форму зворотнього звязку. Ми оперативно проаналізуємо задачу і запропонуємо краще вирішення як по часу, так і у відповідності до вашої задачі
 • Який час відповіді на запит?
  Середній час реакції на запит - 15 хвилин. Даний час може відрізнятись в залежності від обраного тарифу та навантаження. Час реакції при постійній підтримці обов'язково обговорюється перед початком робіт.