Віддалене системне Адміністрування
мереж та серверів


 • 10 років і 33 дні досвіду в Адмініструванні
 • 20 адмінів готових на все для вирішення завдання
 • 25 годин на добу для Вас якщо потрібно
Support icon Що ми можемо?

SeCom - Відмінно робимо те, що вміємо найкраще:

Ціна разового* погодинного адміністрування 20$ за 1 годину роботи.
Мінімальне замовлення може бути зроблене на 30 хвилин (ціна даного замовлення 10$)

У Вас багато завдань? Замовте Адміністрування 24/7

Всі разові завдання входять в тарифи постійної підтримки

Підтримка VPS серверів

 • Оновлення ПЗ за запитом
 • Оптимізація сервера
 • Перевірка безпеки сервера

Ціна від 45$/місяць

Підтримка виділених серверів

 • Оновлення ПЗ за запитом
 • Оптимізація сервера
 • Перевірка безпеки сервера

Ціна від 50$/місяць

SeCom - IT аутсорсинг у сфері адміністрування

IT аутсорсинг - основний напрямок роботи компанії Secom. Ми надаємо віддалені послуги системного адміністрування виділених серверів і VPS / VDS. Наші фахівці мають величезний досвід роботи з високонавантаженими проектами, які вимагають цілодобового контролю і високий ступінь збереження даних. Віддалене адміністрування - це гарантія працездатності і безпеки роботи серверів і відповідно проектів, які на них розміщені. Ми пропонуємо широкий спектр послуг в даній сфері, починаючи від разових робіт по запиту до комплексної технічної підтримки серверів компаній різних рівнів і напрямків. Якісний і професійний server management від компанії Secom забезпечить швидку і безперебійну роботу ваших серверів.

Мережеве та системне адміністрування стане відмінним рішенням для веб-студій, хостинг-компаній, власників сайтів електронної комерції і всіх тих, кому необхідна стабільна робота сервера. Також ми виконуємо широкий спектр разових задач по налаштуванню та адміністрування для різних ОС (ubuntu, centos, debian, freebsd). Забезпечуємо технічну підтримку серверів і VPS з виртуалізацією OpenVZ, KVM, Hyper-v, Xen, Wmware, Virtuozzo, на базі панелей управління сPanel, ISPmanager, DirectAdmin, Plesk і серверів без панелі. Наші фахівці працюють цілодобово і завжди на зв'язку, тому ви отримаєте швидку реакцію на всі запити. Обслуговування комп'ютерів і серверів організацій віддалено - основний профіль роботи нашої компанії і те, що ми вміємо робити найкраще.

Server and network support is the best solution for web-studios, hosting companies, site owners, and for everyone who needs it a stable function of their projects. We perform a wide range of one-time setup and administration tasks for different operating systems such as Ubuntu, CentOS, Debian, FreeBSD. We also provide technical support for servers and VPS with virtualizations OpenVZ, KVM, Hyper-v, Xen, VMware, Virtuozzo based on сPanel, ISPmanager, DirectAdmin, Plesk or without control panels. Our experts work round the clock and always in touch so, you will get a fast response to your requests. Remote servicing of computers and servers for organizations is the main direction of our company, and we are doing it the best.

 • Скільки коштує послуга адміністрування?
  1. При погодинній оплаті, вартість дорівнює 20 USD/ год.
  2. При виконанні разових робіт, оплата погодинна, або фіксована в залежності від конкретної задачі
  3. При постійній підтримці серверу - від 15 USD/год.
 • Як замовити послугу адміністрування?
  Просто перейдіть на сайт і заповніть форму зворотнього звязку. Ми оперативно проаналізуємо задачу і запропонуємо краще вирішення як по часу, так і у відповідності до вашої задачі
 • Який час відповіді на запит?
  Середній час реакції на запит - 15 хвилин. Даний час може відрізнятись в залежності від обраного тарифу та навантаження. Час реакції при постійній підтримці обов'язково обговорюється перед початком робіт.